• 1402/02/18 - 20:59
  • تعداد بازدید خبر : 169
  • زمان مطالعه: 2 دقیقه

رئیس مرکز اورژانس گیلان : خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهید .

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان : دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ - جلسه ای با حضور دکتر جمشید محمدی ، رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان - معاونین و مسئولین ستادی و کارشناسان واحدهای مختلف اورژانس به جهت معرفی سه تن از روسای ادارات مرکز اورژانس ، تشکیل شد .

رئیس اورژانس گیلان ، در این جلسه عنوان کرد : که ما باید نسبت به کسانی که در جامعه نیازمند خدمات ما هستند ، متعهد باشیم و این تعهد در صورتی می تواند به درستی محقق شود که نسبت به همدیگر تعهد داشته و احترام همدیگر را به جا بیاوریم و به جهت همپوشانی فعالیت یکدیگر ، تلاش کنیم .

وی درباره اهمیت کار گروهی ، گفت : کار ما تیمی‌است و همه کسانی که از صفر تا صد ، در یک فعالیت و خدمات نقش دارند ، دارای جایگاه و اهمیت بهتری هستند . 

ایشان نقش سرمایه انسانی را از همه مهمتر دانست و افزود : ما باید نیروی انسانی بهتری داشته باشیم و این از خود سرمایه ، مهمتر است . بنابراین باید یکایک‌مان تلاش کنیم تا این سرمایه که خود نیز بخشی از آن هستیم ، حفظ بشود . خوشبختانه مجموعه اورژانس در این راستا افکار و رفتارش به سمتی است که خروجی مطلوب و خوبی داشته و ما نیز ازآنها تقدیر و تشکر می کنیم .

دکتر محمدی در ادامه ، اشاره کرد : همه تفکرها و تعهدها باید از جاهای کوچک درست شود و هر کسی کارش را باید به درستی ، انجام دهد ، اگر مجموعه‌ای کارش را به درستی انجام دهد دیگر نیازی به سفارش نیست و وقتی کار به صورت توصیه و سفارش باشد مطمئناً آن مجموعه کارش را به درستی انجام نمی دهد و این می تواند بدترین شیوه مدیریت باشد .

رئیس مرکز اورژانس در پایان ، با معرفی آقای دکتر سید محمدمهدی باکی هاشمی ، به عنوان رئیس اداره مدیریت حوادث و بلایا و پایش مراقبت های درمانی ، آقای مهدی زرین بخش به عنوان ، سرپرست اداره امور پایگاههای اورژانس پیش بیمارستانی و همچنین خانم دکتر آوا سادات حسینی ، به عنوان سرپرست اداره دیسپچ اورژانس گیلان و اعطای حکم به آنان در راستای پیاده سازی چارت سازمانی جدید ، توصیه کرد : چارت سازمانی خود را بشناسند و شرح وظایف خود را بخوانند و نسبت به افراد زیر مجموعه خود شناسایی داشته باشند و برای آینده مجموعه خود ، برنامه‌ریزی کنند . همچنین وی توصیه کرد که نیازهای واقعی را فراهم کنند و به مسئولیتی که قبول کرده‌اند احترام بگذارند و اعتقاد داشته باشند ، خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند و فارغ از هر تفکری ، سعی کنند گره گشا باشند . هرکس در حیطه وظایف خود اگر کارش را به درستی انجام دهد نیاز به مراقب ، ناظر و سفارش نیست .

روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان

 

 

 

 

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,رویدادها,خبر حوادث
  • کد خبر : 104169
کلمات کلیدی
علی  معلومی انشائی
خبرنگار

علی معلومی انشائی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/18 20:59