• 1402/02/13 - 12:03
  • تعداد بازدید خبر : 183
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

رئیس اورژانس گیلان از پرسنل ماما و خدمات تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان : چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ _ طی مراسمی در سالن اجتماعات مرکز اورژانس ، دکتر جمشید محمدی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان ، از زحمات کارشناسان مامایی و پرسنل خدماتی شاغل در مرکز و همچنین دو تن از بازنشستگان اورژانس ۱۱۵ با اهدای لوح سپاس و هدیه ، تقدیر و تشکر به عمل آورد .
در این مراسم دکتر محمدی ، به مناسبت روز ماما ، از تلاش‌های پرسنل ماما ، شاغل در واحد دیسپچ مرکز اورژانس که منجر به ارائه خدمات صحیح درمانی به همشهریان و مسافرین محترم می‌شود ، تشکر کرد و افزود : ما در جمع خانواده‌ای هستیم که کارایی و رشد این مجموعه به کار تیمی بستگی دارد و همه افراد در این روند سهیم هستند و نمی‌شود خدمت را به نام فرد ، یا جمع ، یا گروه خاصی مصادره کرد و نتیجه هر کار خوب ، تلاش همه می باشد .
وی خرد جمعی را بسیار مهم توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که همه با هم با توان بیشتر در خدمت مردم استان گیلان باشیم .
همچنین ایشان از پرسنل بخش خدمات این مرکز نیز به مناسبت روز کارگر و به پاس انجام خدمات مطلوب با اهداء لوح سپاس و هدیه تقدیر کرد .
در ادامه رئیس مرکز اورژانس ، از ۲ تن از بازنشستگان این مرکز آقایان عیسی شریفی و صادق دوستی ، به پاس سالها خدمت صادقانه با تقدیم لوح سپاس و هدیه قدردانی نمود .
روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گیلان

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,رویدادها,خبر حوادث
  • کد خبر : 103781
کلمات کلیدی
علی  معلومی انشائی
خبرنگار

علی معلومی انشائی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1402/02/13 12:03