• 1401/08/28 - 11:29
  • تعداد بازدید خبر : 139
  • زمان مطالعه: 1 دقیقه

اولین جلسه ی رسمی ستادی با حضور رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی مرکز اورژانس پیش بیمارستانی پیش از ظهر امروز -شنبه 28 آبان ماه- دکتر جمشید محمدی رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی گیلان با مسئولین ستادی دیدار و گفتگو کرد.
 این جلسه در سالن جلسات مرکز با حضور مسئولین و تنی چند از کارشناسان ستادی برگزار شد

در اولین جلسه ی رسمی ستادی که امروز برگزار شد دکتر جمشید محمدی با اشاره بر اهمیت تعهد و پایبندی به اصول کاری افزود: رسیدگی به امکانات زیستی  و امنیتی پایگاه ها در جهت ارتقا کیفی آن منجر به رضایت مندی پرسنل و در نتیجه به افزایش خدمت رسانی مطلوب به مردم و بیماران می شود.

دکتر محمدی خطاب به مسئولین ستادی جانشین پروری را امری ضروری بیان کرد و ساماندهی وضعیت نیروی انسانی اعم از نیروهای عملیاتی و ارتباطات را مهم برشمرد.

وی تاکید کرد از سلیقه ای رفتار کردن در انجام امور محوله پرهیز شود و در تمام امور ضمن تیمی انجام شدن کارها هدف را کمک به مردم-بیماران و همکاران تعریف کنید.

رییس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان گیلان به مستند سازی صحیح در تمام امور و بررسی دوره ای وضعیت پایگاه ها و تجهیزات اورژانسی اشاره کرد و نظارت بر آمبولانس خصوصی و جمع آوری اطلاعات آمبولانس های استان را تاکید کرد

وی همچنین برنامه ریزی و ارائه آموزش های کاربردی و مورد نیاز در سیستم اورژانس پیش بیمارستانی را مهم و ضروری برشمرد.

دکتر جمشید محمدی در خاتمه از راه اندازی اورژانس بانوان به زودی و پیگیری جهت دیسپچ پشتیبان و خودروی ارتباطات سیار خبر داد و فرصت خدمت رسانی به مردم این دیار را ارزشمند خواند.

در انتهای جلسه نیز مسئولین ستادی به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.

  • گروه خبری : اخبار اختصاصی,خبر حوادث
  • کد خبر : 95729
کلمات کلیدی
- اخلاقی
خبرنگار

- اخلاقی

تصاویر

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 1401/08/28 11:29